Nasza fundacja pomocy rodzinie GWIAZDECZKA
w Warszawie przyjmie każdą POMOC!

Jak mogę pomóc?

Komu przekazać 1% podatku?

Będziemy ogromnie wdzięczni za każdą pomoc, jaką nas Państwo obdarzą. Wszystkie otrzymane środki z darowizn są wykorzystywane na cele statutowe Fundacji.

Konto bankowe: 71 1020 1127 0000 1402 0154 2091

  • Wolontariat
  • Pomoc materialna w postaci zabawek, artykułów papierniczych, książek i filmów (niezwykle przydatne pomoce przy organizacji zajęć dla dzieci)
  • Pomoc materialna w postaci sprzętu RTV AGD oraz mebli
  • Przekazanie 1% podatku dochodowego z PIT

 

Fundacja Pomocy Rodzinie „Gwiazdeczka” pomaga rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Dbamy o bezpieczeństwo, komfort psychiczny i godne warunki rozwoju dla dzieci.

fundacja pomocy rodzinie Warszawa

Przekazanie 1% podatku dochodowego z PIT

Jesteśmy ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO. Nasza Fundacja figuruje w wykazie organizacji uprawnionych do uzyskania 1% podatku. Jeżeli zastanawiają się Państwo, komu przekazać 1% podatku w 2017 roku, wybierzcie Fundację Pomocy Rodzinie „Gwiazdeczka” w Warszawie. Wasze środki trafią na rzecz wsparcia rodzin i dzieci w trudnej sytuacji życiowej.

Zyskanie przez naszą Fundację statusu OPP daje nam możliwość otrzymywania co roku 1% podatku dochodowego. Aby go przekazać, wystarczy w odpowiedniej rubryce formularza PIT wpisać nasz KRS 0000322134. .

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Gwiazdeczka


Fundacja Pomocy Rodzinie
ul. Chłopickiego 17/19
04-314 Warszawa, Praga Południe

Telefon prezesa